PETITE KADINLARI İÇİN KAZANANLAR: DOS’un yanı sıra yapılmaması gerekenler

Posted on Category:category Leave a comment

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu yayın bağlı bağlantılardan oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Kazaklar, kadınların dolaplarının çoğunda kışın zımbalamanın yanı sıra favori bir sonbaharda. Ancak eğer petite iseniz, soğutucu hava durumunun başlangıcı size, kazıların bu gurursuz olmadığını hatırlatır. Burada olsa da harika haber var. Petite olmak, tamamen kazak gibi şişkin eşyaları önleme gereksinimini göstermez. Kontrol edildi ve tam olarak size karenize uygun bir kazak nasıl keşfedileceğini göstereceğim.

Petite departmanı alışveriş yapın

Düzenli boyutlu kazak satın alma hatası yapmayın. Bu tam büyüklükteki kazaklar sizin için de büyük ya da uzun olacaklar. Petite büyüklüğünde kazaklar normalde daha yüksek bellere, daha kısa kollu, ayrıca taşıma bölgesi boyunca daha az malzemeye sahiptir. Bu farklılıkları küçümsemeyin – sonucu daha iyidir, çok daha gurur verici bir uyumdur.

Dolman kollarından kaçının

Dolman manşonları, aynı şekilde ‘Batwings’ olarak adlandırılan, eğer minyon ise kaçınılmalıdır. Kollarda keşfedilen fazla malzeme, vücudu uzatmanın arzu edilen etkisine sahip olmak yerine daha geniş ve daha kısa görünmenizi sağlar. Kazanızın kesinlikle ciltli olması gerekmezken, minimum gevşek kumaşla yakın uyumlu olmalıdırlar.

Kaşmir tipi kumaşlarla sopa

Kalın örgüler, sizden daha geniş ve daha geniş görünmenizi sağlar. Anladığım bir görünüm bu değil. Bir moda felaketini önlemek için, yumuşak ve yumuşak bir şekilde rahatça kaşmir gibi, daha yakın bir kazak malzemelerini tercih edin. İdeal Kaşmir, hala ince, kadınsı bir figür sergilerken sıcak kazak görünüşünü başarmanıza yardımcı olabilir.

Gururlu bir yaka seçin

Kazaklar, her parçaya bir karakter duygusu sağlayan bir dizi yaka stilinde sunulmaktadır. Denemek için evrensel olarak gurur verici bir boyun çizgisi, daha kısa bayanların daha uzun görünmesine yardımcı olan V Yaka’dır. Armut şeklindeki kadınlar olan kadınlar, daha geniş omuzların yanılsamasını sağlayan, daha geniş gövdeyi görsel olarak dengelenen, daha geniş omuzların yanılsamasını sağlayan Boatneck Stillerinden de yararlanabilir.

Belin bir sıska kemer ile cinch

İdeal Kemer, belini tanımlayabilir, yanı sıra bir kazak, dişilinin yanı sıra daha fazla form uydurma görünmesini sağlayabilir. Not ideal kayışı söyledim. Tıknaz kemerlerden uzak durun, vücudunuzun üst yarısını kısaltırlar. Kazak üzerinde sıska bir kemerle yapıştırın. Onlar süper modaya uygun idealdirler, petite figürünüz için son derece uygundur. Figürünüzün daha zayıf görünmesini sağlamak için sağlam bir renk stilini seçin.

Rahat bir kazak giymek için stilden ödün vermek zorunda değilsiniz. İdeal seçimler, köpüğün yanı sıra şıklık arasındaki farkı yapar. Kazak giymek bu sonbaharın yanı sıra onlara baktığınız yöntemi seviyorum.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *