Moda Öğle Yemeği Çantalar Eğlenceli ve Şık

Posted on Category:category Leave a comment

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Büyük mücevher? Kontrol etmek. İdeal ayakkabılar? Çift çek. Bu sevimli daireleri vurgulamak için buruşuk, eski bir kağıt öğle yemeği çantası “debriyaj”? Düşünmedik. Öğle yemeğimizi çalışmaya ya da hatta gündelik bir açık olanı BFF’lerimizle birlikte taşımaya gelince, neden şık kahverengi bir kağıt öğle yemeği çantası ile tarzımızı nasıl fırlatır?

Bu gönderi, bağlı kuruluş bağlantılarını içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Ya da daha kötüsü. . . Gerilmiş bir maksimum plastik bakkal çantası? Bayanlar, moda öğle yemeği çantaları parçalamanın zamanı geldi. Her adımda iyi görünmeye değer, değil mi? Ve evet, bu yumurta salatası sandviçimizi nasıl paketlerimizi içerir.

Kahverengi kağıt öğle yemeği çantası bir tür görünümü öldürür, hayır? Moda öğle yemeği totes, bayanlar için zaman!

Ne de olsa, inanılmaz cep kitaplarıyla ilgili fırsatları araştırıyoruz, ruj ve sürücülerimizi mükemmel debriyaj ile ortaya koyuyoruz. Bizim güneş gözlüğü, sevimli telefon kapakları ve daha güzel bileklere giren güzel jeton cüzdanlarımız için snazzy vakalarımız var. Su şişeleriniz kapakları var. Direksiyon tekerleklerimiz de yapar. Öyleyse neden bir tarzda yiyecek taşıyorsun?

Bu yalıtımlı güzelliklere, saygılarımla çantalara benzer stillerle birlikte aşık olduk: desenli, sağlam ve düpedüz güzel. Bunların 7 yaşındaki bir şeye uyacağını düşünmeden önce ya da başkalarına kamp yapmak üzere olduğumuz izlenimi sağlayacağını düşünün, güvence altına alındığımızda, bunlar dünyanın baştan baş parmağına iyi bakmak isteyen kadın olduğumuzu biliyor. (Bir Vera Bradley öğle yemeği tote, herkes? Burada. Öyleyse çizgiler, çiçekler ve lekeli diğer markalardır).

Bonus: Bu şık öğle yemeği çantalarının sadece kadınların güzel olmadığı, ancak para tasarrufu potansiyellerine sahipler (WHODA thunk?). Evde yemek yapmak, meslektaşlarınızla ya da pahalı Boardwalk İmtiyaz standlarında arkadaşlarınızla birlikte daha az para harcar. Şık ve kurtaran moola mı bakıyorsun? Kazan!

12 favorimizde gözlerinizi ziyafet edin. Sonra, en kısa sürede o kahverengi kağıt torba hendek.

Kadınlar için moda öğle yemeği çantaları

Hangi öğle yemeği totes ağzınızı su geçirir? Bize yorumlar bölümünde, sizden haber almak isteriz.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *