Gerçek maliyetler: Bu tasarımcı çifti çifti ne kadara mal olur?

Posted on Category:category Leave a comment

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Penceredeki bu kotlar ne kadar? Um … ne? Üzgünüm, Size (Gulp), 275 $ Misheard’a ihtiyacım var mı?

Hepimiz denim etiket şokunu tanıyoruz, hepimiz çok pahalı kot pantolon çiftini çekmiştik ve hepimiz kendi rüya çiftamızda istediğimizden çok daha fazlasını harcadık. Ama ne verir? Aslında kotun yirmiden fazlasına iki yüzden fazla arasında değişmek için nelerdir?

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Bir çift kot pantolon yapmak için ne kadara mal olur?

20 $ vs. 200 $? Fark ne?

Bir çift yirmi dolarlık kot pantolon ve iki yüz dolarlık kot pantolon arasındaki en büyük fark iki parçaya gelir: Kotların üretildiği yer ve Pazarlama kampanyası kotun arkasında. Wall Street Journal’a göre, bir çift gerçek dini üretme maliyeti inanılmaz T DOW’su yaklaşık 50 dolar, oradan kot pantolon% 260 civarında işaretlenmiştir.

Bu kotlar, Amerika Birleşik Devletleri’nde, asgari 9,00 $ ‘lık (California’da mevcut oran) ile başa çıkan ve çoğu zaman Çin veya Haiti gibi yerlerde sadece 1,67 doların işgücü maliyetine karşı bir emek için 12.00 $ / saate kadar. El dikişini ve daha kaliteli perçinlemeyi gösterebilir. Bu, insancıl çalışma koşulları ve yaşanabilir bir ücret anlamına gelir. Aynı zamanda kotların çok daha fazla moda olduğu anlamına gelir. nasıl yani? Çünkü Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilen kotların zamanının etrafındaki dönüşü çok daha hızlı. ABD’de yapılan kot pantolon için üretim süresi bir aydan fazla düşüyor, aynı tasarımın Çin’de üretilen aynı tasarımın neredeyse yarım yıl sürecek. Moda dünyasında, yarım yılda bir çok değişiklik yapabilir, bu yüzden sezonun “BT” çifti sunmak isteyen premium denim tasarımcıları çok daha yerel üretiyor.

Kova altında kot mu?

Hepsi söylendiğinde ve yapıldığında, yurtdışında kot pantolon, buraya ve şimdi göre Bangladeş’te 0,90 ABD Doları kadar azdır. Kot pantolonları, bunların genellikle 20 dolara perakendi ve sahnelerin arkasında perakende edildiğini, güzel değil. Şirketler daha yüksek kar marjları için itin ve kot pantolonunun maliyetini 0,75 $ ‘a kadar getirmeye çalışın ve hangisi insanlık dışı çalışma koşullarına neden olur. Bu paranın altındaki kot pantolonuna giren maliyetler üzerinde büyük bir görsel için, Bloomberg’in infografını kontrol edin.

Neden delilik işareti?

Tamam, daha yüksek kaliteli malzemeler, dikiş ve perçinleme kullanarak tasarımcı kotların, yurtdışından daha az bir parite için bir parite oluşturulabilir. Neden işaretleme? Bir dolarlık çiftin altındaki 20.00 $ ve üstü perakende mağazalarına çarpacak ve yüksek karları gösteren topuklu satılacak. Ancak, tasarımcı çifti, aslında bize “satılmadan önce) bize farklı bir şekilde satılmaları gerekiyor. Bizi ikna etmek için, halkı 200 $ + kot pantolon satın almak için, bize pazarlamaları ve bizi markalarına inanmalarını sağlarlar. Ünlüleri Schmooze’a gitmeleri, kotlarını kotlarını Times Meydanı’nda ve Vogue Magazine’deki reklam panolarına sarmak ve sonuçta kendileri için kendileri için bir isim yaratırlar. Bu ucuz bir girişim değil. Tasarımcı kot pantolonuna giren pazarlama miktarı, 50 ABD Doları üretim maliyeti ile 200 $ + perakende satış ücreti (toptan 120 $ ‘a kadar) arasında büyük bir bölüm yerleştirmektedir.

Seçim bizim

Nihayetinde çok ucuz kotlara ve çok pahalı kotlara erişimimiz var ve seçenek bizim. Pahalı çiftte o kadar iyi görünüyor muyuz? Sadece ABD’de üretilen kotları desteklemek istiyor muyuz? Bunlar, kredi puanları kartlarımızı ve paramızı kırbaçtan önce sormamız gereken sorulardır. Dışarı çıkıyor, sadece arkamızın iyi göründüğünden daha çok kotun arkasında çok şey var.

Tüm resimler Shutterstock.com’un izniyle

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *