Günde bir elbise: utanmaz ticaret

Posted on Category:category Leave a comment

, bu yüzden, lotlar tarafından satın aldığım şeylerden biri bant önlemleri. Gerçekten. Her çantada, her çantada, evin her alanında, “BIPM için gizli bir ajan olduğum için, ama çünkü” iki kez ölçün, bir kez kesme “kurumunun önemli bir savunucusum olduğum için değilim. HER ŞEY. (“İki kere ölçmeyi” yapman gerekse de, aynı teyp ölçüsüyle, bazen biraz yukarı değiştiririm.)

Ben de “Mağazada koridorda dururken ölçün ve sonra denemek zorunda değilsiniz!” alışveriş kurumu. Kullanışlı, cep büyüklüğünde bir mezura ile, midsection’da şekillenen, ancak kalçalarıma gülecek olan şeylere ya da kesinlikle olumlu olan şeylere sahip olmaktan kaçınabilirim. Bu yüzden her zaman bir tane taşıyorum.

Ve şimdi, pazarlama mallarının harikaları sayesinde, ben de yapabilirsin! Yukarıda belirtilen bantın bu resmini tıklarsanız, günün en kaliteli şerit metre, sadece 5 ABD Doları (nakliye, YEP, hatta uluslararası alanda bile dahil olmak üzere) bir elbise satın alabilirsiniz. Bu sadece Dünya Dünyasında harika bir teklif.

Çünkü hala tişörtler hakkında hiçbir şey yapmadım, bu bir günün resmi elbisesine sahip olmak için bir miktar için tek şansınız olacak. Ve ben sadece bunlardan 300 sipariş ettim, bu yüzden sıcakken onları kap!

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Nasıl Yapılır: Üç Panel Eteğini Yapın PocketSester 18, 2007
Büyüleyici bir başarısızlık 21, 2008
Çalışmalar devam ediyor: Gri Fırfır DressJune 2, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *