Argan Yağı Cilt Faydaları: Bu Sıvı Altının Tam Olarak Nasıl Cazibe Programınızı Dönüştüreceği

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Haklı olarak ‘Sıvı Altın’ olarak adlandırıldı ve bu tür faydalarla birlikte, Argan Yağı’nın herkesin zihninde olması doğaldır. . Öyleyse, düz bulalım. Gitki gibi gelen çok sayıda cazibe eğilimi gibi, Argan Oil gerçekten kalmayı seçti. Mucizevi Sıvı Altın, pazarda sunulan en iyi ürünlerden biridir ve dünya çapında Argan Oil Cilt Faydaları anlaşılmaktadır. İnsanlar bunu cildi, saçları için ve hatta mutfak nedenleriyle kullanıyorlar! Evet, bu yüzden sadece bir şişe argan yağı satın alıyorsunuz ve sağlık ve sağlıklı yaşam faydalarına ek olarak cazibe faydaları olacak bir şey var! Soru yok, dünyanın en iyisi!
[Ayrıca oku: mucizevi organik argan yağı avantajları]

Kaynak: WordPress.com Bu makalede, öncelikle cilt için argan yağı avantajları hakkında konuşacağız. Cildiniz için argan yağı kullanabileceğiniz on üç sayıda yöntem vardır. Argan yağının sivilce, kırışıklıklar, pul pul dökülme ve ne olmasa da faydaları var! Anlaşma için Argan Oil, muazzam sayıda faydaya sahiptir ve bunu kontrol ettiğinizde, bir şişe satın almaktan alıkoyamazsınız, yemin ediyoruz!
Argan yağı akne için harika mi?
Daha önce de belirttiğimiz gibi, Argan Oil neredeyse büyülü! Temizlikten nemlendirmeye kadar en iyi ciltle ilgilenmek için kullanabilirsiniz! Çok yönlü yağ, mümkün olan tüm W3AY’lerde size hizmet edebilir. Akne için harika bir argan yağı olduğunu sorabilirsiniz? Hadi keşfedelim.
[Ayrıca oku: kırışıklıklar için argan yağı]

Akne için Argan Yağı’nın Faydaları:
Akne, hepimizin bir noktada mücadele ettiği bir şey. Yetişkin sivilcesi olan insanlar için, onlardan kurtulmak çok daha zordur. Bununla birlikte, araştırma çalışması, argan yağının rutin uygulamasının yeni aknenin görünümünü büyük ölçüde azalttığını ve aynı zamanda pigmentasyonu ve akne tarafından tetiklenen Acnes’i hafifletmeye yardımcı olduğunu göstermiştir. Yağlı ciltten deneyimleyen birçoğumuz, akne veya sivilcelerle düzenli olarak anlaşma yapacağız. Argan yağı, anlaşmanızdaki sebum veya yağ üretimini azaltır, böylece akne azaltmaya yardımcı olur! Argan yağı, hasarlı cilt hücrelerini onarmaya yardımcı olan linoleik asit içerir ve aynı şekilde akne tarafından tetiklenen iltihabı azaltır. Bir fark görmek için sürekli olarak kullanın!
[Ayrıca oku: akne için argan yağı]

Kaynak: Tips.Pkargan Yağı Fantastik Bir Nemlendiricidir:
[Ayrıca oku: Argan Yağı Nemlendirici]
Tıpkı yağlı ciltlerin yanı sıra sivilce olan insanlara yardımcı olduğu gibi, argan yağı derisi faydaları da bir nemlendirici tipinde görülür. Cilde son derece hızlı bir şekilde alır ve aynı şekilde yapışkan veya yağlı bir kalıntıyı geride bırakmaz. Yağlı ciltten kurtulmak ve sağlıklı ve esnek görünümlü bir cilt kadar uyanmak için gece nemlendirici olarak kullanın. Argan yağı uygulamadan önce anlaşmanızı iyice temizleyin ve sonra cildinizdeki dairesel hareketlere ovalayın. A vitamini ve argan yağında bulunan E vitamini, cildinizi uzun süre nemlendirir ve aynı şekilde cildinizde ince çizgilerin görünümünü azaltır.

[SC: Mediad]
Kaynak: Acquaessials.Comargan Oil de olağanüstü bir eksfoliatördür!
Şimdiye kadar kendinize soruyor olabilirsiniz, Argan Oil’in yapmadığı bir şey var mı? Argan yağı cildi avantajları bol ve bu kısa makalede kontrol ettiğiniz şey sadece bir kısmı! Birçoğumuz cildimizi peeling hakkında çok şey yapmaktan kaçınıyoruz. Bununla birlikte, bu gerçekten cildinizdeki ölü cilt hücrelerine ek olarak toz ve kir bitlerini ortadan kaldırmak için son derece hayati bir süreçtir. Argan yağı ve kahverengi şeker entegre olağanüstü bir eksfoliator olabilir. Sadece 1 çorba kaşığı şekeri yağa karıştırın ve dairesel hareketle anlaşma üzerine ovalayın. Üç dakika sonra ılık su ile çamaşır yıkayın ve kuru patlayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *