Kutlama sezonu ile birlikte ve tam salıncakta, yeni Noel için

Posted on Category:category Leave a comment

modaya uygun kış sezonu kutlama kıyafetlerinde şık bir şekilde kızarmış olun, kış sezonu kutlama kıyafetlerinin en iyi şekilde çıkmayacağını düşünüyor musunuz? Flaunted’in yanı sıra yanıp söndü mü? Durumuna gerek duymayan tepki, Pyts ve dünya çapında moda tutkunları tarafından adanmış bir suç olacaktır, bu yüzden sizi sıcak ve çok şık ve çok modaya uygun tutan bir sayı seçmek, giyilmelidir. En iyisini getirmek için geniş ve geniş görünüyorduk, bu yüzden burada bir açıklama yapmak için birkaç kış sezonu kutlama kıyafetleri var. Umarız Haute Yolculuk Yapmayı Seviyorsunuz!

[Ayrıca oku: Noel kutlama elbisesi]

Kendinizi kızartın, çünkü yakında eğlenceli kış sezonu düğün etkinliği kıyafetleri var. Ancak önce, kutlama kıyafet fikirlerini inceleyelim!
Kış Kıyafet Fikirleri:
Kaynak: Tineey.com Partisi’nden sonra resmi ofiste:
Diva, şortlu çoraplar, bir tişört ve modaya uygun bir kadın smokinini kullanarak her zaman gözleri var. Görünümü bir çanta ile eşleştirin ve ayaklar için önyükleme topukları.
Kaynak: Popsugar.com Chunky deyimi bir çanta ile boyunduruk:
Bazen aksesuarlarda, bir tür moda ifadesi üreten kıyafetlerden çok daha fazlasıdır. Şov için deri bir çantaya sahip tıknaz parçalı oksitlenmiş bir kolye, beyaz bir hırka üstü ve şeftali küçük bir etek ile iyi gidiyor. Çorapların yanı sıra ayaklar için botlar veya topuklular ile birlikte.

[Ayrıca okuyun: Tozluklu kazaklar nasıl giyilir]
Kaynak: Worldstylish.comTunics ve Botlar:
Sezonla rezonansa giren renklerle oynamak istiyorsanız, kırmızı ile oynayın. Siyah tozluklu kırmızı tunik üstler yapmak için öfke moda ifadesidir. yanı sıra, ayaklar için modaya uygun koyu kahverengi botlarla görünüşü de- diz boyu yüksek tutun!

[Ayrıca oku: uzun hırka kıyafetleri]
Kaynak: in.pinterest.com/shopdottiethrow biraz parıltı:
Pekür panelli tozluk veya pantolon için kremsi ila şeftali peplum üstü ile pantolon, neden olmasın? Tıknaz bilekliklerin yanı sıra bir saat, ayaklar veya slingbacks için bir çift pompa ile sizi haute yapan görünümün toplamı olabilir!

Kaynak: thedashofdarling.com da uzun kadar kolay:
İçinde bir yular üstü olan büyük bir yapılandırılmış sinirli gri ceket ve botlarla birlikte dipler için bir çift beyaz pantolon; daha çok küstah ama şık ve parti için son derece kolay bir ilişki!
Kaynak: Bloglovin.com Poncho ile Oyun:
Renkli pançolar oynamak için küstahtır ve sizi de sıcak ve kızarmış tutarlar. Toplam bir deri çıplak çanta ve tamamen beyaz bir topluluk. Belki de siyah karışık bir içecek LBD, yular üstü olan bir elbise veya siyah tozluk!

Pembe tül etekler aynı zamanda çok sevimli ve aynı zamanda küstah ve pembe kullanıldığında, iş için pembe bir askı çantanız olabilir. Toplam dipler için siyah tozluk ve modaya uygun bir saç yay!
Kaynak: Worldstylish.comolive ve Deri:
Zeytin çevre dostu ceketler içinde V boyun üstü, deri pantolon ve ayaklar için topuklarla eşleştirilmiş, neden olmasın? Bu olağanüstü stil, resmi DOS ve ofis partileri için, gösteri için tıknaz boyunlularla tepesinde kullanılabilir!
[Ayrıca Oku: Kış Sezonu Ofis Giyim]
Kaynak: in.pinterest.com/jen82bp [sc:mediad]
Emerald çevre dostu bir elbise:
Bir elbisenin gücü, özellikle dinamik zümrüt yeşilliklerde olduğu gibi zayıflatılamaz. Toplam minimalizm, daha az makyaj, eldeki modaya uygun bir taşıma çantası, ayaklar için topuklu ve sıcak tutmak için, tost sentetik kürk şal!
Kaynak: Bloglovin.comlace ve MIDI:
Kırmızı midi etekler, o yüce şık divaish görünümü için dantel üstü ile eşleştirilebilir. Ayaklar için topuklu ayakkabılar ihtişeye katkıda bulunurken, eldeki bir taşıma çantası şehvetli cazibeyi getirir!
Kaynak: pinkpeonies.com [ayrıca okuma: kışlar için hayvan baskısı]
Skorts ve çizgili bir üst:
Ayaklar için opak tozluklarla sıcak tutun ve etrafındaki hissi oomf için sinirli kesimlerle savaş skorts. Toplam, çizgili bir üstle ve gösteri için bir topknot ile görünüm!
Kaynak: Lookbook. Görünüşe girdi, değil mi? Peki onlar da kolay ve küstahtı. Tam burada bulduğumuz en iyi kış sezonu kıyafet kavramları vardı, taklit etmek çok basit ve pahalı türler değil. Kış için kutlama kıyafetleriyle eğlenin!
Görüntü Kaynağı: Pinterest

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *