Derin set gözleri var mı? Bu makyaj ipuçlarını deneyin

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Makyajla en çekici gözünüzü yaratmak, kullandığınız ürünler veya renkler hakkında değildir. Bu şekli geliştirmek için göz şeklinizi bilmek ve akıllı uygulama püf noktaları kullanmakla ilgilidir. Fethetmek için zor olabilecek bir göz şekli, derin set gözdür.

İsminin önerdiği gibi, derin set gözler kafatasına geri döndü – gözlerin üzerinde bir gölge dökebilecek güçlü bir kaş kemiği yanılsaması veriyor. Derin ayarlanan gözler sıklıkla karanlık, gizemli bir görünüme sahip, yanı sıra en üst düzeye çıkarabileceğiniz bir işlevdir. Bu gözleri daha büyüleyici bir görünüm için dışarı çıkarmak için bu güzellik ipuçlarına uyun.

Bu yayın bağlı bağlantılar içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Derin set gözleriniz varsa nasıl anlaşılır

Bu basit bir numara ile derin bir şekilde gözlerin olup olmadığını belirleyin. Dizin parmağınıza kaşınıza gidin ve yanağınıza karşı avucunuzu dinleyin. Gözün hala açık mı? Parmağınızı tutarken gözünüzü kapatabilirseniz, derin set gözleriniz var.

Derin Set Gözler İçin Makyaj İpuçları

Astarı hatırlayamıyorum

Kentsel Çürüme Göz Astar İksiri

Alakasız bir adım gibi görünebilir, ancak primer son görünümünüzde büyük bir fark yaratır. Astar, makyajın cildinize yapışmasına ve sonunda saatlerce nemlendirir. Onsuz, makyajınız evden ayrılmaz kaybolmaya başlayabilir.

Koyu halkaları yasaklamak

Gizli paletin yanı sıra doğru

Derin ayarlanan gözler doğal olarak kendi başlarına karanlık görünüyorlar. Karanlık, gözaltı daireleri karıştırın ve bir güzellik felaketiniz var. Geceleri yeterince kapatılırken, genellikle Koyu’ndaki koyu halkaları korurken, daha fazla uyku bir seçenek olmadığı zaman kapatıcıya özel yapabilirsiniz. Renk eşleştirme konusunda zorluk çekiyorsanız, FAV mağazanızdaki güzellik sayacına gidin ve size yardımcı olacak bir danışmanınız.

Bütçe Fashionista İpucu: 1000’lerde çevrimiçi moda mağazasıdan tasarruf etmek için Coupert tarayıcı uzantısını kullanın.

Kırışıklığı yukarı doğru uzatın

Çoğu göz şeklinin kapakta bir renk ipucuna ihtiyacı olsa da, derin set gözlü bayanlar bir renk uzantısından yararlanabilir. Kırışıklığa soluk bir göz farı uygulayın, neredeyse kaşın üstüne uzanır. Kırışık renginin yanı sıra kaş arasında biraz boşluk bırakın.

Alt kirpik çizgisini hafifçe çizin

MAC ek boyut göz farı

Alt kirpik hattınıza gelince, siyah göz renklerini siyah ve kahverengi gibi önleyin. Bunun yerine, kiraz hattınızı çizmek için kırışıklık kapağında kullandığınız tam soluk rengi kullanın. Bu, makyajınızı çok koyu renkli bir renkle sürüklemeden bir araya getirmeye yardımcı olur.

Gözleri kirpiklerle açın

4D ipek fiber maskara

Gözlerinizi uzun kirpiklerle daha da açık görünmesini sağlayın. Doğal uzun boylu kirpikler varsa, sadece kıvrılın ve maskara ile karar verin. Uzun kirpikleri yoksa, Falsies uygulamasını düşünün. Tam kirpiklerin görünümünü veya ağırlığını beğenmiyorsanız, doğal kirpiklerinize daha fazla dolgunluk sağlamak için sadece birkaç özel kirpik eklemeyi deneyin.

Aynı şekilde kirpik uzantıları hakkında harika şeyler duyduk. Bu, uzantılarınızı temiz tutmanın yanı sıra her ay doldurmalarını saklı tutmazsanız, sizin için bir seçim olabilir.

Bu güzellik stratejilerini derin set gözlerinizde deneyin ve yeni görünümünüzü tam olarak nasıl sevdiğinizi anlamamıza izin verin!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Planı Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi doğrulamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *