Suudi’deki Burka stilleri ve Orta Doğu’nun geri kalanı

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

çünkü çağlar, Müslüman kadınlar, tevazu işareti olarak Burka adlı genel kapağı da dekore ettiler. Giyim, günümüzde, bir tartışma meselesidir ve birçok ülke onu yasaklamaya çalışıyor bile. Yoğun tartışmaların ortasında, Burka dünyanın en iyi tasarımcıları tarafından memnuniyetle kucaklandı ve dünya çapında moda stilinin yanı sıra ifadeye dönüştü. Siyah tek parça, hantal ve şekilsiz pelerinlerden, Burka kendisini en esnek ve haute couture tasarımcı giyiminden biri olarak yeniden keşfetti.
Farklı kategorilerden Orta Doğu’daki en iyi Burka stillerinden birkaçına bakalım:

Kaynak: aabcollection.comTraditional abayas
Arap dünyasının taleplerini karşılamak için, bu Arapça burka stilleri rahatlık ve kolaylık ile ayırt edilir, ancak zarif ve şık. Ağırlıklı olarak, yumuşak ve çok kaliteli malzemelerin yanı sıra en son teknoloji ürünü giyim geliştirme teknolojisinden yapılmıştır. En son dünya çapında moda trendlerine uyarken, orijinal burka özünü, gevşek bir şekilde gevşek olmanın yanı sıra baştan ayaklara tam bir vücut örtüsü sunmanın yanı sıra tutarlar. Geniş stilleri, stilleri ve olağanüstü bir kaplama ile birlikte seçenekleri ile bu Suudi burka stilleri, tüm yaş gruplarından kadınlar tarafından hızla dekore edilebilir. Kolay ve ayrıntılı tasarımlardan değişen, resmi veya gündelik olsun, her türlü vesileyle düzgün kullanılabilirler.

Şık ve güçlü metropol Abayas
Dubai, Suudi ve diğer Müslüman ülkelerdeki en yeni Burka stilleri türü, insanların çok daha liberalleşmiş sınıflandırması için ima edilmektedir. Bu gelişmiş ve gelişmiş Abayas, geleneksel Burqas’ın yanı sıra batı önlüklerinin yanı sıra önlüklerin hoş bir kombinasyonudur. Garantili konforlu tüm çağdaş malzemelerle yapılan, stilleri ve kesimler, kadınların altındaki tasarımcı elbisesinin göstermesini sağlar. Bazı durumlarda, ayrı kıyafetler yerine toplam kıyafet görünümü sunmak için iç elbisenin bir uzantısı olarak da yapılırlar. Farklı renk kombinasyonlarında sunulan bunlar, güzel stillerin yanı sıra desenlere sahiptir. Farklı ayrıntılı nakışlara ve motiflere sahip kadınsı ve kadınsı çok daha şık ve taş işleri ile burka stilleri ve boncuklar uygun bir kutlama aşısıdır.

[Ayrıca oku: Sushmita Sen’in Saree ve Style sadece güzel]

Renkli abayas ve burkalar
Bir zamanlar Burka, tamamen bir kadın figürünü ve bireyselliği kaplayan sıkıcı kalın şekilsiz bir bez ima etti. Sessiz devrimler sayesinde, bugün en iyi tasarımcılar Suudi’deki Burka stillerini böyle bir yöntemle kendi içlerine toplamlar. Elbiseler üzerinde kullanıldığında bile, şimdi dinamik renk serpme ile sunulmaktadır. Stilleri ve güzel kıvrımlarla modaya uygun kesimler, bir kadının duygusallığını iyileştirmek ve güzelliğini zarif bir şekilde göstermeye yönelik çalışır. Figür sarılma olanlara ek olarak her iki gevşek olanlarda da sunulurlar. Bir batı elbisesine benziyor. Bu Dubai Burka stilleri rahat giysiler kadar mükemmel. Şifon, ipek, georgette gibi farklı malzemeler, onu yapmak için kullanılır ve bu nedenle tüm yıl boyunca kullanılabilir.

[SC: Mediad]
Ara sıra aşınma burqas ve abayas
Bu abayalar o kadar gelişmiş ve süslenmiş ki, ne günlük aşınma için ne de ağır pansumana ihtiyaç duyan olaylar için uygundurlar. Hafif nakış, süslemelerin yanı sıra modaya uygun kesimlerin yanı sıra desenlerle birlikte, akşam yemeği tarihi veya gezi gibi rahat etkinlikler için uygun aşınma. Suudi’deki bu tür burka stilleri, genellikle A-line deseninin yanı sıra, aşağı doğru parlamadan önce orta bölümün merkezinde işlemeli bir tema veya başka bir stile sahiptir. Boya çizgisinin yanı sıra hafif nakış veya zıt sınırlara sahiptir. Burqas için bu bölüm, tasarımcılara deney ve yenilik için çok fazla alan sağlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *