J.Crew

Posted on Category:category Leave a comment

‘da iş için ne almalı Bu yayın, bağlı kuruluş bağlantılarından oluşur ve Corporette® bu yazıdaki bağlantılarla yapılan satın alımlar için komisyonlar yapabilir. Çok daha fazla ayrıntı için buraya bakın. Desteğiniz için çok teşekkür et!
Bugün, J.Crew’da bir iş gardıropunun nasıl geliştirileceğini tam olarak kontrol ediyoruz – aynı şekilde Talbots, Boden ve Lands sonunda bir iş gardırobunun nasıl geliştirileceğini tam olarak inceleyebilirsiniz (ve nihayetinde tüm diziyi nasıl izleyebilirsiniz. bir iş gardıropu geliştirin). Ziyaretçi favorilerine ve çok popüler klasiklere odaklanmaya çalışıyoruz – zamansız, gelişmiş bir iş gardıropu geliştirmek için en iyi bahisleriniz.

J.Crew hakkında bir başka mükemmel şey: şimdi 24 boyut kadar boyutlar sunuyorlar ve aşağıdaki tüm klasikler genellikle bu boyutta (aynı zamanda küçük ve uzun boyutlarda) geliyor.
Okuyucular, J.Crew’a ulaşmak için favorileriniz nelerdir? Hangi ürünleriniz var – aynı zamanda bir kez daha kalp atışında alacağınızdan ne kadar çok şey elde ediyorsunuz?
(Ziyaretçilerin geçen ay J.Crew’da aldıkları bazı trend şeyler bunları içeriyor 🙂
Scoop Cardigan / İtalyan deri kemer / formknit takım elbise kabuğu
J.Crew’da İş İçin Ne Alınmalı: Satın Almak İçin En İyi Blazers

Bir ton okuyucunun en sevdiği blazer J.Crew’dan geliyor, yukarıdaki aşağıdakiler de dahil olmak üzere: 1) dışarı çıkıyor, 2) Park Blazer 3) Regent Blazer ve 4) Eloise Sweatshirt Blazer. Doğrusu, tüm J.Crew sweatshirt blazerleri en çok satın alınan listelerimizde bir görünüm kazanıyor (J.Crew Factory’de olduğu gibi!).

Yukarıdaki 1-3 sayıları için, genellikle mevsimsiz streç gibi uygun malzemelerde mevcut olduklarını, ancak bazen tüvit veya parlak renkler gibi eğlenceli malzemelerde, eğlenceli bir uyum veya mükemmel bir ayrı olabilen eğlenceli malzemelerde bulunduğunu unutmayın.
J.Crew’da almak için en iyi çalışma üstleri

Mükemmel tişört / İrlandalı Keten / Drapey Popover / Vintage T-Shirt

Okuyucular yıllardır en iyi tişörtleri sevdiler – ofiste katmanlama için tercih ettiğimiz tişörtlerden biri. Aynı şekilde, düğme önlerinin yanı sıra büyük bir hayranı oldular. Vintage tişörtler çizgisi biraz daha rahat tarafta, ancak bir hizmetten geri dönen ofis, rahat bir gün veya hafta sonu için mükemmel bir temel.
J.Crew Cashmere ve Merino tekliflerinin kışın mükemmel temeller olduğunu ve şık stillerden inanılmaz geleneksel hırkalara kadar her ne olursa olsun.
J.Crew’a almak için en iyi iş önlükleri ve pantolon

Cameron Pantolon / Özgeçmiş Elbise / No. 2 Kalem Etek / Kate Doğrudan Pantolon

J.Crew’in Cameron pantolonları neredeyse her ay en çok satın alınan ürünlerimiz arasındadır-pantolonlar, uzun boylu boyutlara ek olarak 00-24 geleneksel boyutlarda çeşitli uzunluklarda ve kumaşlarda mevcuttur. Özgeçmiş elbisesi bir daha çok ziyaretçi tercih edilir (eşleşen bir blazer ile arayın!); Genellikle eğlenceli malzemelerde ve renklerde keşfedebilirsiniz. Kalem etekleri yıllardır iş için en iyi kalem eteklerimizden biri olmuştur. Kate pantolon, J.Crew’in en çok satanlar listelerine yeni gelenlerdir, ancak doğrudan kesimleri onları son derece anlıyor.
Hafta sonu için J.Crew’dan diğer ziyaretçi favorileri
4 ″ streç chino şort (okuyucu favorisi, boyutları 00-24)
Eco Dreamest Pijamalar (xxs-3x)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *