Genç göründüğünüzde nasıl ciddiye alınır

Posted on Category:category Leave a comment

Genç göründüğünüzde ciddiye alınması gereken en iyi fikirleriniz nelerdir, okuyucular? Yaşınız için genç görünüyorsanız ne yapmalısınız ve daha yaşlı görünmek için istediğiniz tüm temel şeyleri yaparsınız (profesyonel olarak giyin, topuklu giyin, vb.), Ancak yine de bir kolejle karıştırılırsınız öğrenci? Meslektaşlarınızın sizi ciddiye almasını çok daha fazla deneyebilirsiniz?
Okuyucu E, genç göründüğünüzde tam olarak nasıl ciddiye alınacağını merak ediyor…
Ben bir üniversite profesörüyüm (tipik demografinizin dışında, ancak burada konuşmalardan gerçekten zevk alıyorum). Genellikle bir lisans öğrencisi gibi göründüğümü söyledim. İki sorum var. İlk olarak, bir çalışma ortamı ortamında buna tam olarak nasıl yanıt verebilirim? Tazlık bir “Hayır, gerçekten otuzlu yaşlarımın ortasındayım”? “Bir gün için minnettar olacağım” söylenir mi? İnsanlar neden bunun birisi için kabul edilebilir bir şey olduğuna inanıyor? İkincisi, tam olarak bu yorumları önlediğim ve çok daha ciddiye almamı sağlamak için nasıl gerçekten daha yaşlı görünebilirim?
Sorunun bir parçası olan kısa (5 ′), ancak zaten 1-3 ″ topuklu ayakkabılar giyiyorum (daha fazlası burada ve benim tarzım değil, daha fazla yerden bakacaktı). Temel makyaj kullanıyorum (renkli nemlendirici/allık/maskara), giyim uzmanı ve yapılandırılmış kıyafetler kullanıyorum, güzel görünümlü ancak küçümsenmiş moda mücevherleri (nişanım/alyanslar dahil), dalgalı saçlarımı ve esas olarak altında tutuyorum kontrol etmenin yanı sıra daha düşük bir sesle konuşmak için çaba sarf edin. Bunların hepsi daha eski 101-üst düzey sınıfa gereksinim!

Hmmmmn. Hmmmn. Daha önce bunun büyük bir kısmından bahsettik – tam olarak genç davranmayı nasıl önleyeceğim, tam olarak sesinizi nasıl düşüreceğinizi ve uzun saçların sizi daha genç görünüp göstermediğini – ziyaretçi E zaten çok fazla şey almış gibi görünüyor Bu ipuçları.
Başka ne yapılabilir? Ziyaretçilerin ne dediğini duymayı merak ediyorum, ancak birkaç ipucu buldum. Herkesin bu adımları atması gerektiğine inanmıyorum, ancak ziyaretçi E gibi insanlar için, diğer her şeyi deneyen ve hala “genç göründüklerini” söyleyen insanlar tarafından hayal kırıklığına uğramış, bunlar dikkate almanız gereken ince ayarlar olabilir:
Temel makyajın ötesine geçin. Ziyaretçinin her gün tam bir anlaşma yapmasını önermiyorum, ancak makyaj ve algılanan yetkinlik arasında bir bağlantı var. Biraz eyeliner, hatta biraz konturlama (gözünüzdeki daha koyu bir göz farı gibi) uzun bir yol kat edebilir.

Aksesuarlarınızı izleyin. Daha zayıf topukluların (takozlar için bile) daha şirin topuklu ayakkabılardan daha “yaşlı” kontrol etme eğiliminde olduğuna inanıyorum – en azından ortopedik ayakkabı bölümüne ulaşana kadar, ancak aynı şekilde daha yaşlı okuyor. Çantalarınızın ve ayakkabılarınızın harika yüksek kalitede (ve en iyi durumda) olduğundan emin olun – sıyrık, sürtünme veya gevşek iplikler yok.
Bunlar 2022 itibariyle tercih ettiğimiz topuklardan birkaçıdır, ancak tüm rehberimizi rahat topuklu ayakkabılara inceleyin!

Yukarıda resimde, ofis için tercih ettiğimiz siyah topuklarımızdan birkaçı: bir / iki / üç / dört / beş
Bu yayın, bağlı kuruluş bağlantılarından oluşur ve Corporette®, bu yazıdaki bağlantılarla yapılan satın alımlar için komisyonlar yapabilir. Çok daha fazla ayrıntı için buraya bakın. Desteğiniz için çok teşekkür et!
Daha cesur mücevherleri düşünün. Bazı insanlar narin moda mücevherlerinin genç kadınlar için olduğuna inanıyor – belki biraz büyüdüğünüzde bir açıklama yapmakta iyi olursunuz? Küçük kolye kolyelerin önlenmesinin yanı sıra daha cesur bir açıklama seçerim. Eğer düşünüyorsanız, “Ama ben gerçekten geleneksel bir kızım!” O zaman bir inci dizisinden çok daha geleneksel olmaz-sadece-kontrattaki inci görünümünü önleyin.

Ofis için mükemmel moda mücevherleri için avlanıyor musunuz? 2022 itibariyle, Monica Vinader, David Yurman ve Stephen Dweck gibi orta seviye markalara ek olarak Kendra Scott ve Gorjana gibi ucuz markaların hayranlarız. $ 0,02 için: Büyük bir keyfini çıkarın (veya kayışın tadını çıkarın), altın veya elmas küpeler, inci kolye ve daha fazlası gibi şeyler için para harcayın.
Kıyafetlerinize yapı ekleyin. Yakalı veya donatılmış bir sweatshirt blazer, rutin bir blazer kendini resmi hissedse bile, bir ton durumda çalışabilir – tam burada favorilerimizden birkaçı:

Yukarıda resimde, ofis için mükemmel sweatshirt ceketler: siyah / lacivert / siyah / gri / kırpılmış siyah
Kış aylarında, Tweed Blazers aynı şekilde kıyafetlerinize karakter ve yapı eklemek için mükemmel bir yöntem olabilir…
Bu markaların hepsi bağımsız blazerler için mükemmel bahislerdir: kahverengi / deniz mavisi / gri / mor (ayrıca bu markaları inceleyin)

Vücut dilinizi değiştirerek uzun zaman geçirin. Kadınlar, güç ve beden dili ile ilgili bir ton makale, video ve kitap var -null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *