İngiltere’den retro t gömlekleri

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Bir tişört ifadesi yapma zamanı. Sen ol. Siz olmak için harika ol. retro t gömlek giyin! Sahip olduğun gibi giyin. Mevcut tüm seçeneklere çevrimiçi bakın veya belki de çevrimiçi retro uk grafiklerinden kendi tişörtünüzü yapın ve ardından dünün retro t gömleklerini kontrol ederek bugün kim olduğunuza karar verin. İster 80’lerin asit ev sahnesine veya 70’lerin seks tabancalarına veya geçmişin başka bir Retro İngiltere ifadesine girin, bugün sizin için doğru retro t gömlekleri bulacaksınız.
1988’den orijinal retro t gömlek gülen tişört
Asit evi 1988’de öfkeydi ve asit evi, 1960’ların psychedelic hareketinden büyük ölçüde etkilendikleri için bile retro oldu. Sadece ne zaman hatırladığımı söylerse hareketi geri getirecek kişi olun. 60’ları ve sonra ‘80’leri geri getirecek kişi olun. O zaman İngiltere, “Sadece Asit Evi nedir?” Diye merak ediyordu. Asit evi hareketi yeni müziğe İngiliz yanıtıydı. Tekrar “yeni” yapın, retro asit ev tişört giyin. Dünyaya “Ben kalp asidi evi. 1970’lerde ve 80’lerin İngiltere’sinde, Happy Face o dönemde ortaya çıkan dans ve müzik sahnesiyle ilişkilendirildi. Merak etme. Mutlu ol.
1976’dan itibaren orijinal seks tabancası tişört
Retro (Orijinal Tasarım) 1972’den itibaren seks tabancası tişört
Punk rock veya alternatif rock sizin işinizse, seks tabancası retro tişörtleri ile duyguyu geri getirin. Seks tabancaları İngiltere’de bu müziği başlatmada etkili oldu. Dünyaya Johnny Rotten ve Sid Vicious’u hatırladığınızı söyle. İngilizlerdi, ama bazı Briton’un sosyal uygunluğuna karşı açıkça konuştular. Kendi ifadenizi yapın. Seks tabancaları retro t gömlek satın alın. Gururla giyin. “Bu tişört beni İngiliz gösteriyor mu?” Arkadaşlarınıza sormanıza bile gerek kalmayacak. Tişörtünüz onlardan sizin için isteyecektir. Vintage görünümü seveceksiniz. Ve her şeyin en havalı görünümü İngiltere bayrağı. Zaman ve tişörtünüz sizi eski okul havasına geri götürebilir. Birisi dikleşmeye başlarsa, onlara hatırlat, “Frankie rahatla.” Gömleği giy. Daha fazla açıklama gerekmez. İngiliz ol. Rahat ol. Gerçek olmak. Retro t gömleklerle ol.
Fotoğraf Atıf: Steve Collins

0/5 (0 yorum)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *