Deal uyarısı: Dillards Sale

Posted on Category:category Leave a comment

Dillards, Antonio Melani (ASL ve T Tahari tarafından Tahari’ye Kardeş Markası), Calvin Klein dahil olmak üzere büyük iş kıyafeti markaları satışlarından birine sahipti. , Michael Michael Kors, Ivy & Blu, Donna Morgan, Vince Camuto ve Catherine Catherine Malandrino. Aşağıda resmedilen önlüklerin çoğu da dahil olmak üzere 50 doların altında tonlar. Okuyucular, Dillards’tan ne satın almayı seviyorsunuz? (İşte eğlenceli bir rastgele soru: Ohio’da alışveriş yaptığımdan beri Dillards’ı “yerel” bir mağaza hakkında düşünüyorum (ve Güney’de de olduğuna inanıyorum?) Ancak New Yorkluların çoğu bunu duymuştu. Bu arada , Bazı New Yorklular Century 21’e aşinayken, ülkenin diğer bölgelerindeki çoğu insan buna bir Realty şirketi olarak inanıyor. Tercih ettiğiniz yerel/bölgesel mağazalar nedir?)
Dillard satışına geri dönün… Birkaç Famers Salonu’nu içeriyor:
Ivy & Blu Ruched Faux Wrap Elbisesi – 98 $ şimdi 35 $

Karen Kane, bir hiyeroglif baskında biri (şimdi 38 $ olarak işaretlenmiş 108 $) ve bir elmas baskısında biri (şimdi 128 $ 46 $) dahil olmak üzere kısa kollular ile elbise elbisesi

Zirvede resimde: Pembe ve 2-16 boyutlarında siyah olarak sunulan asl yay ponte kılıf elbisesi ile bu Tahari gibi-şimdi 128 $ 46 $ idi. Birkaç güzel seçim:

Sevdiğimiz sitelerden

Geçen hafta kullandığım her şey, 8.24.22. Şerit

Eşitlenmemiş ve evlenmemiş: Tom Brady ve Gisele Bunchenpopdust

Kıyafet Günlüğü, 8.10.22. Şerit

Pubexchange tarafından desteklenmektedir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *