“PSSSSST!”

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Libby bana bu imajı gönderdi, sadece illüstrasyon için Funkoma Vintage’de kazandığı bir kalıp. Ben de aynısını yapardım. Bu resimde yeryüzünde ne var? hiçbir şey iyi değil. Illustrator düşüncesi neydi? “Kadınlar, kadınların bu elbiseyi istediği şeyi anlıyorum! Onlara tam olarak nasıl Catty’nin yanı sıra kullanırken nasıl olabileceklerini gösterelim!”

Bu kadınların her kişiye teşebilmenin ne olduğuna inandığını anlamak isterim … Eğer çok ilham alıyorsanız yorumlarda diyaloğunuzu bırakın.

Bu aynı şekilde bana bir süredir yaşadığım bir kavramdan hatırlatıyor. Neden herhangi bir bireysel müşteri görüntülerinin büyük boyutu baskıları satıyor? Bunları yeterince yüksek bir dpi ile tararsanız, resimleri herhangi bir sayıda internet fotoğraf-işleme konumlarına gönderebilir ve poster boyutlu bir baskı alabilirsiniz (yaklaşık 20 $ ‘a mal olacak). Ayrıca, dikiş odası resmi olarak mükemmel bir paternin önemli bir uçağı olmasını istemez miydiniz? (Heck, onları evin etrafına koyardım!) Biri bunu Etsy’de yapması gereken, açıkçası, yani kimse bunu yapmıyorsa, bu kavramı eve dayalı işleri olarak başlamak isteyen herhangi bir bireye sunarım. , ücretsiz ücret. Önümüzde ideal git. Bahse girerim, bunun için 35-40 dolar, çünkü onları çerçevelendiyseniz ya da köpüklü destek verdiler.

(Bu resimlerden birçoğunun büyük olasılıkla hala telif hakkı olduğunu düşünen programın bir sorun olabilir, ancak bu tür bir durumun türev bir çalışma olarak üretilebileceğine inanıyorum. Desen işinin yanı sıra bir şey yapmıyor Onların resimleri …)

Bunu yapmaya başlarsanız, bunu burada yayınlayacağım ve burada yayınlayacağım.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Neden Sadelik PrintSew Desenleri Jet’ten 19, 2012 “Desenleri” kullanmayacağım
Bilinen 20, 2007 bilmen gerektiğine inandım.
Uluslararası Giymek 2009 – Bugün! 29 Ekim 2009 ile 83 Yorumlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *