Yüksek vs. Düşük: Pist Güz Moda Haftası 2011

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Paylaşın

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Daha önce de söylediğimiz gibi, moda, etrafımızda gördüklerimizden ilham alan ve gördüğümüzden ne olursak, pistten aşağıya yürüyen bir modeldir, o zaman öyleyse! Ve senin büyük kız kardeşi seni kopyalamaktan nefret etmiş olsa da, tasarımcılar sakıncası yok. Söz.

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantılarından oluşabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Güz 2011 Moda Haftası’na devam ettikten sonra, TBF bazı fantastik fikirler, bakar ve eğilimleri aldı ve bunların bir bütçeyle nasıl oluşturulacağını düşünmek zorunda kaldı ya da değil! Karşımak ya da kaydetmek isteyip istemediğiniz, tasarımcının minimum çabayla görünmesini sağlayabilirsiniz, çünkü burada sizin için hepimiz var.

İfadesi Eşarp, bir kıyafeti pompalamak için favori yollarımızdan biridir. Neden soruyorsun? Çünkü eşarplar bu kadar çok fazla desen, stil ve takmanın yollarını, tam kişiliğinize uyacak birini bulabilirsiniz. Custo Barcelona modeli gibi, sonsuzluk eşarp görünümünü seviyoruz – sizi sıcak ve tabii ki, moda ileriye götüren büyük bir şişman kolye gibi.

İşte iki benzer ifade atkısı, bir pahalı, diğer uygun fiyatlı. Farkı söylemek zor, değil mi?

Yüksek: Missoni MacAir Fular, Bluefly.com’da 160 $: Pointelle Infinity Eşarp, ColdwaterCreek.com’da 39.95 $

Bu sezon Tommy Hilfiger Show’da, şapkalar galore gördük ve sevdik. Tommy, kadınlar için Amerikan spor kıyafetlerinin nasıl yapılacağını biliyor ve bu yüzden not alacağız. Şovunda yaptığı gibi, bir şapka alabilir ve başka bir temel kıyafeti hayata geçirebilirsiniz. Eğer böyle bir caddede caddeyi aşağı çekiyorsanız, fark edileceksiniz.

Bir ton harcayın ya da biraz harcayın, her iki şekilde de bu görünüm sizin olabilir.

Yüksek: paçavra ve kemik Kingsley Yün Fedora, Net-A-Porter.com’da 160 $: Nubby Panama Şapkası, 34 $ ‘lık UrbanOutfitters.com’da

Etek konuşalım. Onları seviyoruz ve yeni BFF’niz olmalılar çünkü doğru yapılırsa, muhteşem oyunlarınızı gösterirler, figürünüzü kızdırırlar ve size kendine güvenen bir kadınlık havası verirler. Tahmin et, başka kim etekleri seviyor? Bu sezonun pistinde bulunan Luca Luca, çeşitli renklerde muhteşem eteklere sahiptir. Favorilerimizden biri bir hardal sarı, diz boyu, dokulu bir etek, bakmayı bırakamayız ve böylece değil, bu yüzden bazı fiyatlar için başka bir yerde bulmamız gerekiyor, bu yüzden, Luca Luca.

Bu cesur etek rock çok az ya da çok bakın:

Yüksek: Marni Asimetrik Yün Etek, TheOutnet’de 292.25 $ ‘da: Asos Nervürlü Jersey Kalem Etek, ASOS.com’da 35.86 $

Ve bu her şeyi şimdi bir, çok sıcak bir ideal ile dolduralım, Navajo, Hırka Kazak Kazakçılarını ilham verdi. Charlotte Ronson’ın Güz 2011 Show’da, bu belirli hediyeliksiz, kuşaklı triko parçasına aşık olduk. Kazafet, çok güzel ve kapıyı tükendiğinde ya da çok zahmetsiz kıyafetinizi çok dikkatli bir şekilde planladığınızda en iyi araçtır. Versiyonumuza hem yüksek hem de düşük yinelemelerde kontrol edin.

Bu arayı bir ton veya çalmak için alın:

Yüksek: Sonbahar Kaşmir Navajo Cardigan, Ronherman.com’da 524 $: Alp Classic Cardigan, 49,99 $ ‘dan MODCLOT.com

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *