IKIGAI – Olmanın Nedeni

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Bu e -postayı Anthony’den sadece bir aylık yeni tee gömlek markası hakkında aldım. İsim – Ikigai – beni çok etkilediğinden beri stiller için gerçekten heyecanlandım. Beklentilerim kadar ne olursa olsun, harika bir başlangıcı hak ettiklerine inanıyorum. Böylece kontrol ettim ve bu projenin arkasındaki insanları anlamak için.
Ikigai, Anthony’nin yanı sıra, Güney Kore’de İngilizce öğretmek için dünyanın farklı yerlerinden gelen iki iyi arkadaş olan Garry (Garryhannah.org) anlamına geliyor. Biri Los Angeles’tan ve diğeri İskoçya’dan, her ikisi de masa görevlerinden kaçınmaya eğildi ve coşku ve inançtan bir şeyler üretmeye kararlıydı. Bu yüzden Tee Shirts markasına IKIGAI denir – bu, Japonca’da “Yaşam Nedeni” demek. Yani, evet, bunu kendileri için keşfetmiş olan şanslılar arasında. Marka Los Angeles’ta bulunuyor ve en büyük müşteri memnuniyeti için sadece birinci sınıf malzemeler kullanıyor.
Stiller basit, temiz ve orijinaldir: şimdilik 4 tişört var ve stil söz konusu olduğunda bir kaldırma mesajı gönderiyorlar. İnançtan tutkuyla bir şeyler ürettiğiniz sürece, size zaten tatmin edici bir şey ürettiğiniz sürece yüksek sesle veya tehlikede olmaya gerek yoktur.
“Yıldız işaretleri” tarzı, gördükten birkaç gün sonra bana yapışan tarzdı. Daha sonra gördüğüm her tişört bana bunu hatırlatmaya devam etti. Ben de her stilin anlamıyla kendi bit açıklamasına sahip olduğunu tam olarak seviyorum – profesyonel olarak son ayrıntıya bir araya getirilen her şey. IKIGAI, müşterilerine sağduyulu ama güçlü izlenimler bırakmayı vaat ediyor. Belki de herkeste en önemli kaygıyı sağlamak için doğru miktarda motivasyon: Siz nedir? İkigai’niz nedir? Ve tam olarak ne kadar yakınsın?
Daha fazla haber ve Anthony’nin yanı sıra Garry’den ilgi çekici bir stil için, Facebook’ta sevdiğinizden emin olun ve Twitter’da Ikigai’ye de uyun. Memnun kalmayacaksınız ve onlar hakkında tekrar kontrol edeceksiniz!
Asterisks -patlama Starsextraordinaryikigai Wavesdata Giriş İşinden Giriş İşi
IKIGAIZP8497586RQ

0/5 (0 Değerlendirme)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *