Dabur Vatika Zenginleştirilmiş Hindistan Cevizi Saç Yağı tüm saç sorunlarını çözecektir!

Posted on Category:category Leave a comment

Dün, Facebook feed’imle gidiyordum ve eski sınıf arkadaşım tarafından yayınlanan bir yayın gözlemledim. Teklif kontrol edildi – “Saçınız harika ayakkabılarda olduğu kadar uygun şekilde yapılırsa, her şeyden kurtulabilirsiniz.”
Bir an orada düşündüm, evet doğru! O zamanlar benim için bir epifani gibi oldu! Gerçekten doğru! Kendimden çok memnun olduğum tüm anılara ve başarılarımdan geri döndüm. Ve oradaydı! Topuk kullanıyordum ve saçlarım mükemmellik için yapıldı!

Ve sonra kafamda nagging bir ses geldi – annen saçını yağladığından beri hepsi! Kabul etmekten hoşlanmadığım kadar doğruydu. Aslında, doğrudan daha doğru!
Sonra arkadaşlarımın saçlarıyla ilgili sorunları düşündüm. Bu yüzden onlara mesaj attım ve saç bakım rutinlerine sordum. Cevapları beni şok etti ve konuşmamızın sonunda bir aptal gibi sırıtıyordum! Saç problemlerini, nedenlerini ve tam olarak nasıl tedavi edileceğini tespit ettim!
Bu yayınlamayı biraz kolaylaştıralım, olur mu?

Farklı saç problemleri
Seslendirilmiş birkaç sorun vardı, ancak en tipik olanları seçiyorum.
Saç dökülmesi
Kepek
Bölünmüş uçları
Gri saç

Tuzun yanı sıra biber saçlarının George Clooney’de harika göründüğünü kabul etti. Hayır!

Saç sorunlarının nedenleri
Anneme ve saç kurutma makinesini kullanma ve düzleştirme çubuğu kullanma rutinimden boş suçlamayı işaret edeceğini sor. Dürüst olmak gerekirse, gerçek suçlular kimyasallar, kontaminasyon ve hatta stresdir! Bunların yanı sıra, saç sorunları da aynı şekilde yanlış diyet planından ve yanlış ürünlerin kullanımından geliyor!
Hiç bekleyen bir hanımın saçını gözlemlediniz mi? Kalın! O sadece muhteşem olduğu gibi! Neden? Niye? Sınırsız bir diyet planında olduğu ve gerçekten sağlıklı yemek yediği için!

Hiç yanlış bir yüz kremi kullandınız ve akne ile koparma ile uğraştınız mı? Evet, neden yanlış bir şampuan kepek neden olamaz? Programın olabilir!
[SC: Mediad]

Bunu neden saçlarımızı kesmeyi bıraktığımızla ilgili yayınladığımızı hatırlıyor musunuz? Hala saç bakım rutinimize ve bugüne kadar sıkı bir şekilde uyuyoruz, saç düşüşü, kepek veya bölünmüş uçlar gibi herhangi bir minial sorunla ilgilenmedik!
Psst .. Annemin buna uymasını bile istedim ve şimdi saçlarını daha az renklendiriyor!
Yani, bu uzun ve harika yazının sonunu bulmak için sadece bir şeyi güçlendirmek istiyoruz! Dabur Vatika zenginleştirilmiş hindistancevizi saç yağını kullanın. İsim hepsini belirtir! Hindistan cevizi yağı açısından zengindir ve saç derinizde ve saçlarda iş harikaları!
Ne için bekliyorsun? Şimdi bir şişe al!
Bir dahaki sefere kadar sevgililer!
Xx

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *