Güz için yazlık elbiselerle katmana tees

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Bu gönderi, bağlı kuruluş bağlantılarını içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Endişelenme, bu sadece “Üzerine bir deri koymak” için prodding başka bir yazı değil. (Hangi, kuşkusuz, seviyoruz!) Ama tüm yaz uzunluğundaki stoklanmış olan şık fişler ve sundressler, biraz daha yaratıcı bir şeye layık olur, böylece bu geçiş aylarında sallanmaya devam edebilirsiniz.

Masaya gelmek için en havalı hizmet, kesinlikle dolabınızda zaten sahip olduğunuz bir parça ile çalışır ve yine de giymeyi seviyorsunuz. Tam olarak nereden bahsediyoruz? Denenmiş ve gerçek tee koleksiyonunuz, başlangıçlar için.

Elbiseler altında yatırma tees, tembel bir kızın sıcak tutmanın yolu gibi görünebilir, ancak bizi duyun: Katmanlı görünüm tamamen ’90’lı ve sonbaharın geri kalanıyla zamanında en iyisidir. Kolay bir tee üzerinde Strappy Little Maxi elbisesini katırsanız, tek bir taşla iki kuşu öldürüyorsunuz – en sevdiğiniz ilkbahar ve yaz stillerini daha uzun raf ömrü ve sezon boyunca şık kalıyorsunuz.

Elbiselerle katmana 6 tees

BİZ AŞK BİZİM

Aşırı kırpılmış tee altında, 18 $, kentsel kıyafetler

Şerit kırpılmış tişört, 22 $, Topshop

Daha kısa bir tişört ve sıcak hava durumu giydirirken iki giysinin ömrünü uzatın. Elbise, tee’nin kırpılmış doğasını gizler ve tee üst gövdeyi Temps Drop kadar sıcak tutar. Kazan!

Fab no-kollu balıkçı yaka

Splendid Balıkçı Yaka Kolsuz Tank, 45 $, Shopbop

Bodysuit ile Bodysuit, 23 $, ASOS

Çok sıcak ve çok soğuk olmadığında, kolsuz bir balıkçı yaka sadece doğru.

Temel Kısa Kollu Teeler Akılın başı olma eğilimindedir, ancak bu uygun trend, klasik dolap zımbalarınızdan herhangi biriyle çalışabilir. Soğutucu aylara yer değiştirirken, uzun kollu teeslere en iyi yer değiştirin.

Sinirli uzun kollu grafikler

Kalmak sevimli kızlar kız kızlar pembe uzun kollu tişört, $ 17.99, zumiez

Rütbe ve stil yeşil camo baskı üst uzun kollu, 35 $, lulu

Tee’nin sade olması gerektiğini söylemedik! Grafik ilgi ve bir patenci-çocuk kalitesini, uzun kollu bir tişörtlü, serin bir ekran yazdırmalı veya allover desenli.

Ayrıca bununla donatılmış, hafif örgülerle de çalışabilirsiniz. İkliminiz ne olursa olsun, eğiliminde olana en uygun olan kolay (ve uygun fiyatlı!) Bir katmanlama hizmeti var. Öyleyse, tüm kolsuz elbiselerinizi henüz uzaklaştırmayı bile düşünmeyin! Güneş soluyor olabilir, ama hala parlamak için bolca zaman kazanıyorlar.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *