Ofisinizi alınan 4 adet Blah’tan Ta-Dah’a bakın!

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Omuz pedleri asla benim şeyim değildi tatlım. Tanrıya şükür, rahat bir ofiste çalışıyorum. Böylece avantajları ve eksilerini bildiğim için bahse girebilirsiniz …. er, düzeltme, gerçekten sadece bir gündelik ofisinde çalışmak için bir con var: Kendimi hiç giyinmek için gelmek için kendimi nasıl motive ediyorum?

Bu gönderi, bağlı kuruluş bağlantılarını içerebilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Bir elbise aşağı ortamda nasıl giyinilir

Neden PJ’lerimin biraz daha ince bir versiyonunu giymiyorsunuz? Oh evet, bu doğru. Çünkü ben bir yetişkinim, çünkü metroyu işe alıyorum (açıkça sıkıntılarımın brüt trene dokunmasını istemiyorum) ve çünkü daha iyi göründüğümde … daha iyi çalışıyorum. Yani soru şu ki, ofis peeps yüceltilmiş terlemelerle dolu olduğunda rahat ofis kıyafetlerini nasıl giyersiniz?

1. Jeggings

Beklemek! Henüz seni kaybetmeme izin verme, ciddiyim! Jeggings şık, konforlu olabilir ve şakanın poposu değil (UM … Puna Amaçlandı mı?). Bizi jamilerden kotlara bağlayan köprüden gibiler. Herkese hala jammy pantolonunda olduğunu düşünerek vücudunuzu aynı anda kandırdığını düşünerek herkesi kandırıyorlar! Buradaki gerekli:

Jeggingingler gergin olmalı, asla bol bol
Arka cepli olanları (olsa bile, olsa bile), bu olmadığı sürece, tüm günlerdeki kalçalarınızı istiyorsanız,
Parlak renkler ve baskılar (Oku: Tamamen sahte kotları tercih etmeyin)
Son olarak, jeggings gibi görünen gerçek jeggingler ve jammi arasında ince bir çizgi var – ikincisini tercih etmeyin

Şu anda, boşluk, jegging departmanına girdiniz. Her renk ve her baskı – ve ofis layık olan tüm gerçek jeggings.

2. Loafer’lar ve mokasenler.

Giyinmiş loafer’ı kim icat eden hiç nobel barış ödülü kazanmalıydı. Bu konuda bir oksimoron değil mi? Loafer daha fazla ya da daha az kanepe patates için eşanlamlı değil mi? Her iki durumda da, loafer’lar için ideal cevaptır:

Bunlara neden olmamak
Ayaklarınızı hala terlikte oldukları için kandırmak
Aynı anda sevimli ve hızlı yürüyor

Bir nedensel ofiste çalışıyorsanız, ayaklarınızı pompalarla mahvetmeyin, bunları memnun saatler için kaydedin. Aynı zamanda, UGG’lerinizi takmayın. Ve şimdi benden sonra tekrarlayın: Ofise parmak arası terlik giymeyeceğim. Yok canım. Loafer’lar en iyi bahis.

3. Frilly kolyeler.

Gems, parıldıyor ve baubles, oh benim! Gösterişli, göz alıcı kolyeler, Casual-Rahat Topunuzu Blah’tan Ta-Dah’a dönüştürmenin en kolay yoludur! Sadece parıldayanları süslüyor, çerçevenizi süslüyor, aynı zamanda kolyanızı giymek için iki saniyeden çok daha fazla çaba sarf ettiğini hissettirecek. Ve çünkü ŞARGILAR ÜZERİNE BENNIES ÜCRETMELİDİR, kolye bütçenizi etkileyebilirsiniz.

4. Blazers.

Blazers, bana sorarsanız, modern gün için çalışan takımlardır. Her rüyada, kesilmiş, kesilmiş ve her şeklin yanılmasını sağlayan desende gelirler. Ve ne kadar daha iyi olabilir? Birini rahat bir tişört üzerine atın ve anında bir araya getirin. Dahi. Kot pantolon (veya elbette jeggings!), loafer’lar ve eğlenceli bir kolye ve bom-bam: Şirketin ima ettiğine benziyorsun ama bir catnap alacak kadar rahat.

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *