Daha önce daha önce artı boyutlu satır saf güç verildi?

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Paylaş

Cıvıldamak

Toplu iğne

Reddit

Cep

Fashionistas olarak, bütçe planı odasında oynayan birçok etiket dalgalanmasını görüyoruz. Sadece bir çizgide keskinleştiğimizde, hedefe veya Walmart’a erişebileceğimiz bir çizgide, tarzın içine doğru kaybolur.

Bu yazının bağlı bağlantıları olabilir. Gizlilik Politikamızı görün.

Hedef büyük boyutlu satır başlattı

2009 yılında, Bütçe Fashionista, hedefin artı boyutlu satır saf enerjisinin piyasaya sürülmesini bildirdi. Artı boyutlu grup, Giysiler perakende satışlarında (ve hala) altında temsil edilmektedir.

New York şehir zamanlarına göre, Hedef, tüm (daha sonra) 1.740 alanda yuvarlanmadan önce küçük bir mağaza grubunda saf enerjiyi test etti.

Aşağıda, bizimle ilgili iddia ettiğimiz şey:

Hedefin, mevcut trend, artı boyutlu kızlar için şık giyim, la bazlı saf enerjiden yeni bir hat ile atlamak. Geliştiricilerin ve tüccarların çoğu kadın alıcıların çoğunu çekmeleri için neden olduğu kadar uzun zamandır alındığımız tamamen emin değiliz. Bu nisan, daha büyük bayanlar, saf güç üstlerini, dipleri, önlüklerin yanı sıra, sadece onlar için, hedef mağazalarda (ve çevrimiçi olarak) yarattığı denimden hevesle bekleyebilir. Bu eşyalar kesinlikle düşük maliyetli olacak, ayrıca 16,99 $ ‘lık $ 29.99 arasında değişmektedir.

Ayrıca bu, saf enerji konusunda resmi bir hattı:

Saf enerji koleksiyonu, canlı renkli, dip boya ve yorgunluk tankı topları, akan çiçek etekleri ve maxi tarzı önlükler, gelişmiş gece ömrü öğeleri ve etek, capris ve denims de dahil olmak üzere çeşitli tarzdaki kotu içerir.

Hareket, hedef için iyi bir anlam ifade etmiştir, çünkü– DUH– Artı boyutlu kızlar küçük kızlar veya yüksek bayanlar veya ince kadınlar gibi stil olarak önemser.

Ve sonra saf enerji tükendi

Yine de bugün bir hedefe doğru yürüyün, saf enerji hurdası görmeyeceksiniz. Etiket uzun ölü ve gitti. Peki ne yer? Şüphe olmadan söyleyememiz, henüz raflara çarpmadan önce çizgiyi belirtmek için yaptık.

Gerçekten ince, neredeyse şeffaf ürünle ve beyaz şortlu üstleri içeren yeni çizgide% 100 pazarlamayız. Bunun gerçekten gurur duyacağını tahmin etmiyoruz, ancak hat bu ilk kez daha sonra başlatıldığında ve ayrıca pansuman alanında deneyebiliriz, çok daha iyi bir konsept yapacağız.

Muhtemelen, saf güç, sahip olması gerektiği gibi hedef tüketicileri vaymadı. Ve yaklaşım olmuş olabilir. 2010 yılında Saf Güç, hedefini bu şekilde tanımlamıştır: genç kadınların (14) ve ayrıca yukarıdaki eğlenceli, flört ve gurur verici bir stil yapmak. Saf güç, eğilimleri kavisli gövdeleri geliştiren tasarımlara eşittir ..

“Tadıların çeviri” bileşeniyle ilgili olarak tam olarak ne hissettiğimi tam olarak emin değilim. Ama muhtemelen çok fazla okudum …?

Saf enerji zaman çizelgesi.

Şimdi, 9 yıl sonra, Saf Enerji zaman çizelgesini çevrimiçi görünürlüğünün kalıntılarından yeniden yapılandırabiliriz.

2009 yılının Mart ayında Hedef, saf enerji hattının lansmanını tanıttı.
2010 yılının Temmuz ayında, saf enerji Twitter hesabı yüklemeyi durdurdu. Tamamlama, her gün bir kez yayınlanmamaya kadar her gün yayınlanmaya gittiği için tamamlanma oldukça ani oldu.
2011 ve 2012’de, saf enerji web sitesi, ana sayfadaki fotoğraflara herhangi bir değişiklik yapmadan durgun olmaya devam etti.
2015 yılına kadar internet sitesi gitti ve etki alanı satın almak üzere detaylandırıldı.

Bugün saf enerji nerede bulabilirim.

Buna inan ya da aksi takdirde, günümüzde Ebay, Thredup’ın yanı sıra Ticari olarak da saf enerji parçaları satın alabilirsiniz. Göz atmaya gidin ve Fluttery Tops ve Dolman Sleeves’in büyük fırsatlarını keşfedeceksiniz. Aşağıda şu anda kolayca mevcut 2 seçenek bulunmaktadır.

Saf Enerji Smock Stili Gömlek, 15 $, eBay.com.

Saf Energy Black Coat, 45 $, Tradesy.

Hedefte saf gücü kullandınız mı? Yoksa bu moda etiketinin neden öldüğü hakkında herhangi bir detayını paylaşabilir misiniz? Deneyiminizi yorumlarınızı paylaşın!

Saf Enerji Boyut Grafiği?

Saf bir güç boyutu tablosu için arada bir istek elde ediyorum. Bir tane yok, eğer bir tane varsa ya da nereden edinileceğini biliyorsan, bana bir not bırak!

Lütfen bu alanı Gelen Kutunuzda Bütçe Fashionista’yı bırakın!
E-posta *.

Aboneliğinizi onaylamak için gelen kutunuzu veya spam klasörünüzü kontrol edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *