Bu yayınlar gibi haftalık haber güncellemesi

Posted on Category:category Leave a comment

? Bizi Twitter veya Facebook’ta takip edin – bu okuduğumuzun düzenlenmiş versiyonu! (Ayrıca Corporetteeals Twitter feed’imiz aracılığıyla iyi bir satış duyarsak tweet atıyoruz.) Bizi Pinterest ve Instagram’da veya RSS feed’imizde de takip edebilirsiniz.
You Lookfab, tatil partileri için bazı şenlikli ayrımları paylaştı.
Fashionista bir dizi kış şapkası topladı.
İş yerinde kötü inceleme? Ellevate’in bazı tavsiyeleri var.
Forbes, iş görüşmelerinde bazı yaygın sözsüz hatalara karşı uyarıyor.
Yasanın üstünde size avukatlar için Twitter rehberi getiriyor.
TakePart, CoverTheathlete.com’dan spordaki erkek ve kadınların medyada çift standardı ele alan bir video paylaşıyor.
Travelle size Şükran Günü seyahat ipuçları getiriyor.
New York Magazine’in ABD Bilimi, “Gerçekten aptalca bir şey yapmanın bir sonucu olarak kim ölme olasılığı daha yüksektir: erkekler mi kadınlar?” Sorusunun cevabını açıklıyor.

PSST: En iyi Corporette okuyucularının Corporette Code ile UKIES’de% 15 indirim alabileceğini biliyor muydunuz? Okuyucular gerçekten rahat ayakkabılar olduklarını söylüyor!
PSST 2: Gerçek çalışan kadınlardan kıyafet ilhamı için bir ton okuyucu isteği gördükten sonra, Corporette Instagram hesabında bazılarını öne çıkarmaya çalışacağım. Katil iş kıyafetiniz varsa, gönderin! Kendi Instagram’ınız varsa ve kredi ile öne çıkmak istiyorsanız, dikkate alınmak üzere #RealwomenWorking hashtag’ini kullanın… eğer anonim olmak istiyorsanız (veya Instagram hesabınız yoksa), lütfen bir çırpın ve bize e -posta gönderin (başsız çekimler İyi misin). (Umarım söylenmesine gerek yoktur, ancak her büyüklükteki kadınlar gönderebilir!)

Son zamanlarda Corporettemoms’da…
Baby sonrası bedenlerimiz hakkında nasıl düşündüğümüz-ve nasıl düşünmemiz beklendiğimizden bahsettik.
Kat, bazı doğum temelleri ve yıkanabilir ofis kıyafetleri de dahil olmak üzere çalışan anneler için bazı kıyafetler paylaştı.

Bir şey mi kaçırdık? Onları buraya ekleyin veya News@corpetette.com adresine gönderin. Teşekkürler! AYRICA: Annen misin yoksa anne mi? Corporettemoms’daki bu haftanın haber güncellemesini kaçırmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *