Parti elbisesi!

Posted on Category:category Leave a comment

Benim iş kutlamam dün gece ve bunun için yeni bir elbise yaptım:

Korse, tekrar 1577, aynı zamanda etek, 2751 gelişmesinden uyarlanmıştır. Malzeme, süper olarak seçeceğime inanmadığım bir bronzy-bakırlı kaplı poli denimdir. Geçen hafta amaçlı malzeme çıkışında süper satış, yanı sıra bu diğer lamine kotunu zaten aldığımdan beri ne yapacağımı anlamadım, bu yüzden iki kuşu bir taşla olan gibi de bir taşla öldürebileceğime inandım. Bir muslin yanı sıra giyilebilir kutlama elbisesi. Kış!

Bununla birlikte, malzeme gerçekten ağırdır, ancak bunun yanı sıra dikmek için son derece basittir, yanı sıra bir basın kumaşını kullanmam olmamasına rağmen, gerçekten ihtiyacım olduğuna inanmıyorum – (sıcak) demir veya ütü masasına transfer yoktu. .

Bir dahaki sefere büyük olasılıkla yama cebini biraz daha derin hale getiririm, yanı sıra yan dikişe potansiyel olarak uzatacak (fermuarda ne yaptığını görmek zorunda kalabilir):

Fermuarlardan bahsetme:

Ben sadece temel bitiş boynumu önyargı bandıyla yaptım:

İşte manşon bağlama – ayrıca, malzemenin çok ağır olduğu ve plasticky olduğu göz önüne alındığında, normalde yaptığım gibi dikiş ödeneklerinin zig-zag’sının gerekliliğini hissetmedim:

Ve işte sırt:

Bu, standartlarımla bile oldukça garip bir elbisedir, ancak beğendim. Siyah taytların yanı sıra siyah ayak bileği botları ve ayrıca siyah bir hırka, aynı zamanda ağır bir siyah kolyenin yanı sıra, normalde kutlama kıyafetlerinde olmadığım her gece gerçekten rahattı.

Kutladığımız şeylerden biri (birlikte çalışmanın yanı sıra), App Store’daki yeni keşif okuma uygulamamızın tanıtılmasıydı … iOS 7 ya da sonraki bir iPad’iniz varsa, onu sağlama gibi indirmeyi düşünür müsün. bir deneme? ÜCRETSİZ, konularla ilgili yeni makalelerle ilgili, ayrıca size büyüleyici fikirler, yanı sıra Twitter’da bulunan arkadaşlarınızın yanı sıra Facebook’tan, Facebook’ta da paylaşılan makalelerin yanı sıra, bir öneride başka bir öneride bulunduğunuzdan da yardımcı olacaktır. Benimkinden Bono, yeni tercih ettiği uygulaması olduğunu belirtti. (!)

Ben zaten bu elbiseyi bir kez daha yeni yıl arifesinde giymeyi planlıyorum …

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Sadeliğe Geri Dön 1577 Junuary 15, 2017 “Denim”
Büyüleyici bir başarısızlık 21, 2008
Yeni bir elbise görmek ister misiniz? 8 Aralık 2013 “Erin_sewing”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *