Hayır çok daha Mazeretler, Hollywood’un (1935) ait Sylvia

Posted on Category:category Leave a comment

tarafından ben de zaten Sylvia mutlak sadizm ile mest am itibariyle mevcut dün gece (best.present.ever OMG.) Olarak aldık. Şuna incelemek:

“In-Between” “In-Betweens” Şekil onların rakamlar yanlış anlaşılması şişman veya sıska olanları, daha kötü sorunları var. Onlar bu yüzden anlatmak için değil gereklilik kimseyi yok. ancak “-Betweens” sık iyisin kavramını olsun. kuyu gibi değil oldukları gibi. sadece kendiniz büyük bir bakın. Hayır, şişman değildir. sıra gibi ince değildir. Ancak o sandığın bak. İyi düz olarak bu. bileklerini de kalın gibidir. Sizin karın sopalarla dışarı. Ben size diğer kusurları söylememeye alana sahiptir. ancak onlar orada-ve bol öyledir!

keep ideal Şekil ki! … Eğer şişman bebekler her zaman diyet izlemelidir. yanı sıra sadece korkutma gibi gündelik o terazi görmek. Şimdi oranlar doğru olduğunu, sizin terazi size onlar kadar gitmek başlamak dakika dikkatli olacak. O dakika, sizin için azalan diyet planı geri.

Sıvıların tarih: Yağlı insanlar iyi çok su gibi içmemelidir. Günde iki bardaktan ben sağladık sıvılarla bol bulunmaktadır. yanı kadar su mideyi büyütür. …

temele garmentsI sıkı korseler tarafından gizlemek şişkinlik yanı sıra yağ darbelere çalışırken inanmıyorum. Nitekim olarak, daha kötü görünmesine yol açmıştır birçok durumda, sadece başka bir yerden gelen kaymıştır, gizli asla. Sadece pratik şey bu tümseklerin kurtulmak etmektir. Beni yanlış anlamayın. Sana korse her türlü olmadan bir uzaya waddling gitmesi gerektiğini ima etmez. O aptallık telefon görüşmesi olur.

swimmingRemember üzerinde, o da yüzme sizi geliştirir. Bu ince olanlar için harika. Ancak bu size şişman olanları azalmaz. Senin için, güneş aşırıya kaçmadan hamam yanı sıra taze veya tuzlu suda soğuk daldırır görkemli.

postureIf üzerinde ben de erken Mısırlı rakamlara bakmak tıpkı bir müzeye gidip, size veya exaggerate üzerinde de zor olarak olduğuma inanıyorum. Onların oturan duruş dikkat edin. Orada değildi göreceksiniz bir toprak kayması karın bir tombful yanı sıra sayısız sayısız yıl İsa’dan önce, Sylvia’nın yöntemleri kullanılmaktadır Mısırlılar.

sexesI arasındaki ilişkiler de kocaları memnun etmek hedefliyorum üzerinde. Onun gözünde eğilim yanı sıra aç, kurt benzeri ifadesini ima onları bir bayan ile bir masaya oturmak zorunda kalmak istemiyoruz. onların yaşam görünüşleri bağlıdır çünkü kendilerini almak bakımı ulusal reklamı güzellikleri öder. hem de çok daha yanı sıra daha, her kadının yaşam onun görünüşüne bağlıdır. hepimiz bizim oturma bir yöntem ya da başka bir yapmak zorunda. sıra adam çok daha özgü alma yanı kadınlar hakkında çok önemli olarak her gün gibidir.

Oh, bütün gün Sylvia alıntı olabilir! Ancak şimdi durdururuz. çok daha sonra.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Rant-Tastice Konu # 143: “Uçaklarda Ne Giymeli” 25 Haziran 2007
Bir dikiş makinesi nasıl seçilir MachineJanuary 3, 2008 ile 79 yorum
20, 2007’de biliyene inandım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *