Güzellik Çarşamba: Lazer Epilasyon

Posted on Categories:Uncategorized Leave a comment

Lazer epilasyon ile deneyimlerimi paylaştım – sizden haber alalım! Saçlarınızı benden daha yakın zamanda kaldıranlarınız, deneyim nasıldı? ne kadar ödedin? Evde saçları çıkarmak için daha yeni cihazları deneyen var mı? Okuyucu C Harikalar:
Lazer epilasyon hakkında güncellenmiş bir blog görmek isterim. Koltuk altı ve bikini bir salonda müthiş bir başarı ile yaptım ve şimdi alt bacakları düşünüyorum.
Farklı satışlardan iki alıntı aldım: biri 1600 $ için (Lightsheer Diyot Lazeri ile 8 seans), makinesinin 100 bin dolardan fazla olduğunu ve diğeri 500 $ ‘a (bir IPL makineli – Ultra VPL ile 3 seans olduğunu belirtti. ) Üçünün beni sürece götüreceğini düşündüğü yerde.
500 $ karşılığında bir Tria lazer sistemi satın alabilir ve evde kendim/tüm yüzeyleri yapabilirim… Tabii ki sonuç alırsam. Tria ile iyi/kötü deneyime sahip olan var mı? Evde en popüler sistem gibi görünüyor, ama ben de başka önerilere açığım.
Harika bir soru, C. .02 $ ‘lık, koltuk altı ve alt bacaklarımın yaklaşık altı ya da yedi yıl önce NYC’deki ışın lazer spa’sında yapıldığım için çok heyecanlıyım – yıllar boyunca lazer epilasyon rötuşlarını kaçırmış olmama rağmen, çünkü Hemşirelik ya da hamile kaldım, alt bacaklarım ve koltuk altları bakım açısından benim için hemen hemen bir sorun değil.

Orijinal yazımda bahsettiğim gibi, çok çok kat benzeri bir hareketle, prosedür, lazer spa, ekipman vb. Hakkında sıfır araştırma yaptım. Önerilen ışın okudum ve satış yaptıklarını kaydettim.)
Öyleyse araştırma yapan ve daha eğitimli kararlar verenler için ne keşfettiniz ve karar verdiniz – ve bu nasıl işe yaradı?
2020 Güncellemesi: Lazer epilasyonum olduğu için hala çok mutluyum! Yaptığımdan bu yana 13 yıl geçti (vay) ve yaz aylarında şort veya elbise giymekten asla endişelenmeyin. Hayatımın bu noktasında (43 yaşında) gibi hissediyorum, kıllı bacaklar hakkında çok fazla umursamayabilirim, bu yüzden tam anlamıyla tıraş hakkında düşünmek zorunda kalmadığım için mutluyum. (Belki yılda bir kez bacaklarımı tıraş ediyorum, ama gerçekten gereksiz.)
(Resimde: Mutlu Bacaklar, başlangıçta Shawn Rossi tarafından Flickr’a yüklendi.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *