Yürüyüş sırt çantasında

Posted on Category:category Leave a comment

Aramanız Gereken Temel Özellikler Bir yürüyüş sırt çantasında aramanız için gerekli özellikler
27/11/2020, Alanic Global tarafından yayınlandı
Yürüyüş için uygun pratik niteliklere sahip bu tür sırt çantalarını seçmeniz gerekiyor. Bu, sonuçta çantanızla düzenli olarak kıpırdatmak yerine yolculuğa konsantre olmanıza yardımcı olacaktır. Güvenilir seyahat arkadaşınız olmalı.

ABD’nin önde gelen sırt çantası üreticilerinden biri, bir göz atabileceğiniz seyahat ve yürüyüş sırt çantalarının bir koleksiyonu buldu. Bu nedenle, aramanız gereken önemli özellikler hakkında çok daha fazla şey anlamak için lütfen aşağıdaki blogda kontrol edilmiştir.

Arka sistem
Arka sırt çantanızın önemli bir parçasıdır. Uygun bir tasarımcı yürüyüş sırt çantası, sırt çantasının dayanıklılığını artırdığı için bu özelliklere sahip olmalıdır, ancak terlemenizi sağlamadığınızdan emin olmak için havalandırmayı artırır. Bir sırt çantası doğrudan geri dönerse, vücudunuza daha iyi yapışır. Bu yüzden hava sirkülasyonunu artıracağı için dolgu ile bu sırt çantalarını arayın.
Omuz kayışları
Omuz kayışları her türlü sırt çantasının önemli bir parçasıdır. Ancak, bunlar sırt çantasının çok fazla gergin unsurundan biri. Çağdaş yürüyüş sırt çantaları, vücudunuzun şeklini kopyalayan anatomik şekilli kayışlardan oluşur. Bunlar, omuzlarınızdaki acı çeken aşınmaları en aza indirmek için bağlantılıdır.

Beck kemeri
Şehir sırt çantaları, herhangi bir tür önemli yük getirmediği için Beck kayışı işlevine sahip değildir. Ancak, uygun bir yürüyüş sırt çantası onsuz yapamaz. Sırt çantanız uygun şekilde ayarlanmışsa, kayış omuzlarınızdan önemli ölçüde gerginliği alabilir ve genel ağırlığın büyük bir bölümünü getirebilir.

Alanic Worldwide · Bir yürüyüş sırt çantasında aramak için gerekli özellikler
Yağmurluk
Kaba araziyle seyahat edeceğiniz için, dahili yağmur geçirmez bir kapağa sahip bu tür sırt çantalarını düşünmeniz gerekir. Yağmurda bir gün süren bir yürüyüşten sonra, giysilerinizin ıslak olduğunu ve değişiklik yapmanız gereken hiçbir şey olmadığını keşfetmekten daha kötü bir şey yoktur. Entegre yağmur örtüsüne sahip sırt çantaları uygun bir çözümdür. Yağmur örtüsü her zaman akıllıca gizlidir ve o kadar hafif hissetmezsiniz ki bile hissetmezsiniz.

Çantadan birine ve en iyi giysiler üreticilerinin yanı sıra, satıcıların sakladığı kıyafetlerin yanı sıra büyük bir premium çanta montajı ile arama yapın. Ürünlerin MOQ’sunu arayın ve yardım ekibine yığın ihtiyaçlarını belirten bir postayı azaltın. Ürünlerde harika indirim oranlarından bile yararlanabilirsiniz.

Etiketler:
Giyim Toptan Tedarikçileri
sırt çantası üreticileri
Sırt çantası üreticileri ABD
sırt çantası toptan
Bag Maker ABD
çanta üreticileri Avustralya
Kuzey Carolina’da çanta üreticileri
En iyi giysiler üreticileri
Kanadalı giysiler tedarikçileri
Kanada Toptan Giysiler Tedarikçiler
ucuz toptan giysiler distribütörleri
Duffel Bag Makers ABD
deri çanta üreticileri Avustralya
Özel etiket sırt çantası üreticileri
ABD Çanta Üreticileri
ABD Giysileri Üreticileri
ABD toptan giysiler üreticileri
ABD Çanta Üreticisi
ABD Giysiler Üreticileri
Toptan Çanta Üreticileri
ABD’de toptan giysiler işi
ABD’de toptan giysiler yapımcıları
toptan giysiler satıcıları ABD
Toptan Giysiler ABD
toptan giysiler satıcıları ABD

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *